MagicPlan نرم افزار نقشه برداری داخلی با تلفن همراه

نقشه برداری کار ساده ای نیست؛ تخصص، دقت و زمان زیادی می‌خواهد و باید از ابزار مختلفی برای ترسیم نقشه از محیطی همچون یک ساختمان بهره گرفت. اپلیکیشن‌ها شاید کارآمدترین ابزار برای این کار باشند، محصولاتی نرم افزاری که در رایانه و موبایل و تبلت می‌توانیم برای راحتی نقشه کشی از آنها استفاده کنیم.

نرم افزار نقشه برداری MagicPlan

MagicPlan نمونه بی نظیری از ابزارهای نقشه کشی است که حتی زحمت خط کشی و اندازه گیری برای ترسیم نقشه را از دوشتان برداشته و این کار را به طور خودکار و تنها از طریق عکس گرفتن با دوربین برایتان انجام می‌دهد.

MagicPlan 2

MagicPlan اپلیکیشنی است که زمانی نقشه برداران، وجودش را در حد خواب و رویا می‌دانستند. عملکرد این ابزار نقشه کشی باورنکردنی است: از محیط داخلی ساختمان عکس می‌گیرد، اندازه‌ها را تخمین می‌زند و سپس نقشه دقیقی از محیط را در اختیار کاربر می‌گذارد.

نکته فوق العاده دیگر در مورد آن دادن خروجی‌های PDF، JPEG، DXF، PNG، SVG و CSV از نقشه هاست تا بتوانید بعدا در نرم افزارهای حرفه ای نقشه کشی اندکی بیشتر روی جزئیات آن وقت بگذارید. البته برای دسترسی به چنین قابلیتی لازم است اپ را با پرداخت هزینه به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.

نکته دیگر در مورد این اپ پشتیبانی آن از مترهای لیزری واقعی برای اندازه گیری است. اگر یک لیزرمتر را به موبایلتان متصل کنید می‌توانید با دقت بیشتری از دوربین اندازه در و دیوار و سقف و کف را به نقشه تان وارد کنید.

معماران، فروشندگان مبلمان و لوازم دکوری، طراحان داخلی، مشاورین املاک و ... مشتریان اصلی MagicPlan هستند، هر چند که برای انجام کارهای ساده ای مثل تغییر دکوراسیون برای خانه تکانی عید هم می‌توانید از امکانات این اپ فوق العاده استفاده کنید.

برگرفته از: دیجیاتو

دیدگاه کاربران
  • برای ثبت دیدگاه خود یا پاسخ دادن به دیدگاه دیگران لازم است وارد شوید یا ثبت‌نام کنید.
۱۸۵۶
بازدید
۱
پسند
۰
دیدگاه
توسط کدیا
۵ سال پیش
امتیاز کاربران
گزارش مطلب